Top

قوانین و مقررات

شرايط و قوانين استفاده از خدمات و محصولات فروشگاه آنلاین SPR کاربر گرامي لطفاً موارد زير را جهت استفاده بهينه از خدمات  به دقت مطالعه نمائيد :

 ورود کاربران به وب ‏‌سايت فروشگاه آنلاین SPR هنگام استفاده از پروفايل شخصي، دانلودها، بازي و سرگرمي، ليست محصولات، مرورگرها و ساير خدمات ارائه شده توسط این فروشگاه به منزله آگاه بودن و پذيرفتن شرايط و قوانين و همچنين نحوه استفاده از سرويس‌‏ها و خدمات اين فروشگاه مي باشد. همچنين توجه داشته باشيد که ثبت سفارش نيز در هر زمان به معني پذيرفتن کامل کليه شرايط و قوانين فروشگاه آنلاین SPR از سوي کاربران است.

قوانين عمومي

کليه اصول و رويه‏‌هاي فروشگاه آنلاین SPR منطبق با قوانين جمهوري اسلامي ايران، قانون تجارت الکترونيک و قانون حمايت از حقوق مصرف کننده است و شما کاربران گرامي نيز موظف به رعايت قوانين مرتبط با کاربر مي باشيد. در صورتي که در قوانين ذکر شده، رويه ها و خدمات تغييراتي ايجاد شود در همين صفحه انتشار يافته و اطلاع رساني مي شود و شما توافق مي‏‌کنيد که استفاده مستمر و دائم شما از سايت به معني پذيرش هرگونه تغيير است.

تعريف مشتري يا کاربر

مشتري يا کاربر به شخصي گفته مي‌شود که با اطلاعات کاربري خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش يا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه آنلاین SPR اقدام نمايد.

ارتباطات الکترونيکي

هنگامي که شما از خدمات فروشگاه آنلاین SPR استفاده مي‏‌کنيد، سفارش اينترنتي خود را ثبت يا خريد مي‏‌کنيد و يا به فروشگاه آنلاین SPR ايميل و یا ... مي‏‌زنيد، اين ارتباطات به صورت الکترونيکي انجام مي‏‌شود و در صورتي که درخواست شما با رعايت کليه اصول و قوانين باشد، شما موافقت مي‌‏کنيد که فروشگاه اينترنتي آکسان به صورت الکترونيکي يعني از طريق پست الکترونيکي يا سرويس پيام کوتاه و یا تلگرام به درخواست شما پاسخ دهد. همچنين جهت اطلاع رساني رويدادها و خدمات، امکان دارد فروشگاه اينترنتي آکسان براي اعضاي وب سايت ايميل يا پيامک و یا تلگرام ارسال نمايد.

توجه داشته باشيد که تنها کاربر تلگرامی و پیامک  است که فروشگاه آنلاین SPR از طريق آن براي کاربران و مشتريان خود پيام ارسال مي‌کند. بنابراين ارسال هرگونه پيامک تحت عنوان فروشگاه آنلاین SPR ، با هر آیدی ديگري تخلف و سوء استفاده از نام فروشگاه آنلاین SPR است و در صورت دريافت چنين پيامي، لطفاً جهت پيگيري قانوني آن را به SOUDEBARTAR@YAHOO.COM اطلاع دهيد.

logo-samandehi