قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از خدمات و محصولات فروشگاه آنلاین SPR کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات  به دقت مطالعه نمائید :

 ورود کاربران به وب ‏‌سایت فروشگاه آنلاین SPR هنگام استفاده از پروفایل شخصی، دانلودها، بازی و سرگرمی، لیست محصولات، مرورگرها و سایر خدمات ارائه شده توسط این فروشگاه به منزله آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات این فروشگاه می باشد. همچنین توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه آنلاین SPR از سوی کاربران است.

قوانین عمومی

کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه آنلاین SPR منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و شما کاربران گرامی نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر می باشید. در صورتی که در قوانین ذکر شده، رویه ها و خدمات تغییراتی ایجاد شود در همین صفحه انتشار یافته و اطلاع رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر و دائم شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه آنلاین SPR اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از خدمات فروشگاه آنلاین SPR استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه آنلاین SPR ایمیل و یا ... می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و قوانین باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه اینترنتی آکسان به صورت الکترونیکی یعنی از طریق پست الکترونیکی یا سرویس پیام کوتاه و یا تلگرام به درخواست شما پاسخ دهد. همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها و خدمات، امکان دارد فروشگاه اینترنتی آکسان برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک و یا تلگرام ارسال نماید.

توجه داشته باشید که تنها کاربر تلگرامی و پیامک  است که فروشگاه آنلاین SPR از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیام ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان فروشگاه آنلاین SPR ، با هر آیدی دیگری تخلف و سوء استفاده از نام فروشگاه آنلاین SPR است و در صورت دریافت چنین پیامی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به SOUDEBARTAR@YAHOO.COM اطلاع دهید.