Top
کتاب پرسش‌های چهارگزینه‌ای جامع زبان یازدهم مبتکران

کتاب پرسش‌های چهارگزینه‌ای جامع زبان یازدهم مبتکران

کتاب حاضر شامل 4 بخش گرامر، واژگان، درک مطلب و آزمون نمونه تستی است.


ناموجود

محصولات مشابه

کتاب حاضر شامل 4 بخش گرامر، واژگان، درک مطلب و آزمون نمونه تستی است.
** گرامر: نکات اصلی و اولیه دروس به طور کامل به همراه تمرینات موضوعی آورده شده است. علاوه بر بدنه اصلی، کادرهایی تحت عنوان «نکات تکمیلی» درنظر گرفته شده که مخاطب آن‌ها دانش‌آموزان قوی و علاقه‌مند هستند. در انتهای هر درس، جدولی با عنوان «جمع‌بندی» ارائه شده که به دانش‌آموزان کمک می‌کند تمام محتوای تدریش شده را خیلی سریع مرور کنند. برای تثبیت هرچه بیشتر گرامر، تست‌های سطح‌بندی شده‌ای تألیف شده تا نیاز دانش‌آموزان در آزمون‌های تستی به طور کامل برطرف شود.
** واژگان: تمامی کلمات کتاب درسی را در قالب جلسات آموزشی پوشش دادیم و با ارائه مثال‌ها، ترکیبات رایج و مترادف و متضادها بستری مناسب برای به خاطر سپردن واژگان فراهم کردیم. همانند گرامر، برای تسلط هر چه بیشتر روی واژگان، تست‌هایی آماده کردیم تا دانش‌آموزان ضمن تمرین، با بافت درست جملات، کاربردهای رایج هر کلمه و اصول انتخاب گزینه صحیح آشنا شوند.
** آموزش مهارت متن خوانی و کلوز تست: یکی از مهم ترین مهار ت‌های زبان انگلیسی، مهارت متن خوانی و فهم متون مختلف است. برای این مهم، علاوه بر آموزش جامع تکنیک‌های ذکر شده در کتاب درسی، نکات تکمیلی و تمرینات سطح بندی شده تالیف گردیده به طوری که در انتهای هر درس دانش‌آموزان مهارت مورد نظر را به طور کامل فرا بگیرند. در بخش کلوز تست نیز تمرینات متنوع و موازی با سطح متون کتاب درسی گردآوری شده است. در و کلوز تست (Reading Comprehension) انتهای این بخش انتظار می‌رود دانش‌آموزان بتوانند تست‌های مرتبط با مهارت های تدریس شده در بخش آزمون‌های چهار گزینه‌ای را به راحتی پاسخ دهند.
** آزمون‌ جامع: در انتهای هر فصل یک آزمون جامع بیست سوالی شامل 4 سوال گرامر، 7 سوال واژگان، 5 سوال کلوز تست و یک متن 4 سوالی تالیف شده است. با حل این آزمون‌ها دانش‌آموزان هر چه بیشتر با محیط آزمون‌های تستی پیش رو آشنا خواهند شد.
** ضمیمه‌ها: در این بخش تمامی نکات مربوط به «مهارت برخورد با لغات ناآشنا در متون انگلیسی»، «آموزش تلفظ (Pronunciation) «معرفی پیشوند و پسنوندهای مهم» و «شکل دوم و سوم افعال باقاعده و بی قاعده زبان انگلیسی» به طور کامل پوشش داده شده است.
** واژه‌نامه جیبی همراه شامل تمامی واژگان سال هفتم تا یازدهم متوسطه به همراه تلفظ، معنی و مثال‌های کاربردی است تا دانش‌آموزان محترم همیشه و همه‌جا واژه‌های زبان را همراه خود داشته باشند.

کتاب

  • نویسنده شهاب اناری، روزبه شهلایی
  • موضوع انگلیسی
  • رشته عمومی یازدهم
  • سال چاپ 1398
  • سری شهاب اناری
  • شابک 9789640726860

نظرات کاربران

نظر بدهید

logo-samandehi